| MrsBrunetzyka a întrebat:

Un fel de quiz, unul mic! xD
1. Ce va place?
imi place sa...
a.Sa ma joc cs.
b.sa stau pe calc.
c.sa fac s*x
d.sa ies afara, sa ma distrez
e.Sa stau pe TPU, youtube facebook, >ETC
2.Alaturi de cine iti petreci cel mai mult timp?
a.cu parintii
b.cu bunicii
c.cu prietenii
3.Cand iti place sa iesi afara sa te distrezi?
a.in timpul diminetii
b.in timpul serii
c.in timpul noptii
d.in timpul dupa-amiezii
e. oricand
4.De ce stati e internet?
a.pentru ca nu am ce face
b.pentru ca imi place
c.pentru ca ma plictisesc
d.pentru ca vad lucruri amuzante

acum : Urmati-mi exemplul:
1.a.sa ma joc cs
2. a.cu parintii
3. e. oricand
4. b.pentru ca imi place

si. ce va iesit?
mie : Imi place sa ma joc cs cu parintii oricand pentru ca imi place.

8 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

In primul rand La multi aniii!>; d< Sa ai parte de tot ce iti doresti in noul anhappy.
Paiii
1. b.
2. c
3. e
4. pentru ca ma plictisesc
=>Imi place sa stau pe calculator cu prietenii oricand pentru ca ma plictisesc.

| OSCARtoons a răspuns:

1. d
2. c
3. e
4. b

Imi place sa ies afara, sa ma distrez cu prietenii oricand pentru ca imi place.

| Devill a răspuns:

Imi place sa ies afara, sa ma distrez cu prietenii oricand pentru ca imi place! xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. e
2. a
3. c
4. b

Mie imi place Sa stau pe TPU, youtube facebook cu parinti in timpu nopti pentru ca imi place

Tare rau laughing

An nou fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Al3x2010 a răspuns:

1)b, 2)c, 3)e, 4)b

| Al3x2010 a răspuns:

Imi place sa stau la calculator cu prietenii oricand pentru ca imi place.

| sourbiscuiT a răspuns:

Misto quiz-ul.Eu am ales asa:
1.d.sa ies afara
2.c.cu prieteni
3. e. oricand
4. a. n-am ce face
Deci ce mi-a iesit?