| d33a a întrebat:

Un film horror care chiar v-a speriat. Cum se numeste? tonguehappy

Răspuns Câştigător
| Aries90 a răspuns:

Saw ( toate ) si drag me to hell. :-ss

44 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

The Others, Jeepers Creepers, Darkness Falls, Silent Hill, Exorcism of Emily Rose, Orfenato, Saw, House of 1000 corps, Shutter, etc.

| Arthur a răspuns:

Moartea diavolului 1

| inna a răspuns:

Creep.

| Pho3nix a răspuns:

Canibal Holocaust.
Wrong Turn
Blair Witch

| waXonwaXoff a răspuns:

Sedinta de spriritism-a fost pe kanal d

| daniDeeDee a răspuns:

Jeepers Creepers. big grin

| hamsterx a răspuns:

Hostel
1 si 2 straight face
sunt de`a dreptul nasoale astea 2.
mai ok dar totusi inspaimantator, poti sa te uiti la: final destination 1, 2, 3, 4 asta daca te sperie crimele ciudate smug

| Elly4all a răspuns:

M'am uitat azi cu clasa la '' drag me to hell'' aia radeau si eu nu mai puteam de fricalaughing... ti'l recomandwinking

| c0rn3l1uss a răspuns:

Drag me to Hell.
La asta m`am speriat de mama focului. laughing

| Spintecatorul a răspuns:

Sincer chiar nu ma speri la filme horror straight face

| Brotacelu a răspuns:

Casa de ceara

| madalinutza a răspuns:

Casa de ceara
straight face.
sa vezi cum ii taie capu si cum curge sangele tot pe joshee hee
:-ss
sau my bloody valentine
sih ala
ii ft fain.
doar ca e inspaimantator:-s
sper sa nu aiba cineva asa valentine daylaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Marii a răspuns:

Paranormal Activity. Este primul horror care m-a speriat. happy

| OanaG a răspuns:

The Uninvited nu e chiar asa de infricosator dar...merita!

Ti-l recomand happy

| just|breathe a răspuns:

House of wax(Casa de ceara). Eu zic ca e frumos sa te uiti la el cu cineva.Eu l-am vazut singura si nu mi-a placut deloc.

| d33a explică:

Casa de ceara
Final destination
The Exorcism Of Emily Rose le-am vazut happy
mi-a placut mult Casa de ceara :X laughing

| ady20hbk a răspuns:

Seria Friday 13 (asta da HORROR) si seria Nightmare on Elm Street(la fel) si cireasa de pe tort este filmul Freddy vs Jason (infruntarea dintre cele 2 serii)

My blog: http://wolverine92.wordpress.com

| roby96 a răspuns:

Saw 1, 2, 3, 4 si Hostel 1 si 2...cred ca si the ring 2

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Fata bolnava...(sick girl) tot pe kanal d a fost dar nu l-am vazutcrying numa reclamalaughing da parea inspaimantatoareworried ff scarboasa

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Down of dead

| Anonim_5535 a răspuns:

Liana & Costel!
N-am idee mau speriat multe...

| Helvete a răspuns:

Autopsy :-s

| emy_8408 a răspuns:

Oglinzii malefice.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Halloween 1 si 2

| someone_8322 a răspuns:

Am vazut multe filme de groaza pana acum... da' nici unul nu prea m'au speriatstraight face

| D33utzu a răspuns:

The Grudge 1, 2 si 3

| angel_5676 a răspuns:

Eden Lake

| eunutuu a răspuns:

Cum spune ♫Elly4all♫ drag me to hell e tare, the ring, blessed(pact cu necuratul, a fost pe PROTV)blassed te cam, cum sa zic, la sfarsitcel putin eu, nu am inteles nimic, te cam deruteaza, din pacate nu are si o adoua parte, final destination e tare, dar nu am apucat sa il vad, am vazut doar traileru, mesaje de dincolo(ghost whisperer, ma rog, e serial dar e tare big grin)orfana(orphan)nu e chiar de groaza dar la sfarsit te ingrozeste.sunt multe dar astea-s preferatele mele, aaa...mai e si resident evil, nu e chiar horror, chiar deloc dar e mistooo, mai ales Resident Evil: Extinction, e tare cool si o sa se lanseze in 10 sept. 2010 a patra parte