| CarboX a întrebat:

Un metin2 pvp sau pvm cu rate de la 500% in sus in afara de:metin2united,gx,earth,stell,hotstyle,tim.La shop :otel, batalie etc.Sa aiba si bns 6/7 nu obligatori.Lasati si site-ul Fundita+Vot big grin

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Metin12 fms+9 rbm+12 rahat+200 otel batalie apa plata maaaa

| alfaomega112 a răspuns:

Uite unu aici 2013 sitele este http://metin2epical.serveblog.net/

| iMoniq a răspuns:

Metin2hammer laughing)

| Chita_Andrei_1992 a răspuns:

Eu iti recomand metin2 epical e ff bun GM prietenosi si lume prietenoasa no lag no hamachi si intr-o zi faci lvl 90+ la shopuri iteme de 65+9 merg evoluate pana la maxim. FUNDA?