| anonim_4396 a întrebat:

Un status urgent cu neamuri care nu te ajuta ..Si mai mult te ajuta un strain. Ceva de genu ..Sa sune...VA ROG MULT

4 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Sigur, pune-ti un status, asta e solutia la problemele tale.

| andrei690 a răspuns:

Scuza-ma ..esti cam prost...

| StefaniaNeagu a răspuns:

Poti lua de aici ceva versuri! https://www.youtube.com/watch?v=mB78E_aV2lA
Frică face străini din oamenii care ar trebui să fie prieteni.

citat din Shirley MacLaine

Oamenii ar trebui să fie în stare să spună ceea ce simt - ceea ce simt cu adevărat - nu cuvinte pe care nişte străini le spun în locul lor.

| dpaleru a răspuns:

Da tu asa destept esti ma