| anonim_4396 a întrebat:

Unde ai vrea sa locuiesti ...in ce oras din lumea?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In insula Samos.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

In orice alta tara din lume in afara de Romania...laughing

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de conditii pe care le-as avea de locuit.
Toledo si Barcelona sunt (dupa parerea mea) intre cele mai frumoase din Europa.
Dar as prefera sa locuiesc in afara oraselor, sa intru ocazional.

| DenissaDeea a răspuns:

Undeva unde as sti ca lumea nu au probleme, numai bucurii.

| Dara a răspuns:

Venetia.

| LittleZyzy a răspuns:

Miami :X

| beba a răspuns:

Atena este un oras minunat ...mai greu cu prietenii ca le este greu sa ''treaca'' pe la minelaughing...

| Teardrop:] a răspuns:

Mie mi-ar placea sa locuiesc intr-un oras pe malul marii...

| anuscha997 a răspuns:

Eu sunt multumita de traiul care il am aici.
Poate altundeva lumea m-ar privi cu dispret.Mai els ca acum noi suntem hoti..Violatori... si multe altele.
Altundeva nu as avea prieteni acre ii am aici.

| alessandra a răspuns:

Undeva in sudul Italiei sau Frantei, la tara...sa stau pe veranda seara si sa savurez un vin bun...de vis, nu alta!

| andalutza a răspuns:

Londra, Paris si undeva pe la INSULELE TROPICALE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lisabona-Portugalia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seul-korea de sud! daca ati sti ce peisaje ati inebuni pe cuvantul meu...

| andrada005 a răspuns:

Roma-iatalia sau paris-franta! mi-ar placea sa traiesc acolo daca as avea prietenii de aici!