| Aries90 a întrebat:

Unde as putea gasi de cumparat, la pachet, tigari Dunhill Rothmans? In magazinele alimentare nu sunt... Am gasit intr-un duty free saptamanile trecute, dar doar la cartus. Si cam cat ar costa? Mentsionez ca sunt din Suceava. Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi în jur de 10, 50lei/pachet şi le găseşti la orice magazin în gen supermarket sau şi la cele de cartier. Mă mir că nu ai găsit.

| DeyCj a răspuns:

În cazul tău numai de pa acolo ai putea sau la negru dacă nu ştii pe cineva care le aduce din România(că oricum se practică hobby-ul ăsta la greu pe la noi). Sau dacă ai posibilitatea atunci de la noi numai că nu ştiu ce cantitate ai voie să transpoţi peste frontieră.

| Miss Sintetic a răspuns:

Pai eu fumez Dunhill negru si gasesc in toate magazinele din Pitesti... si Rothmans la fel... mi se pare ciudat ca tu nu gasesti laughing
Dunhill e 11 lei si Rothams e 9. 5 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rothmans international fumez se gaseste