| RalluD a întrebat:

Unde as putea gasi Trilogia Jocurile Foamei in Cluj [ sau de unde le-as putea comanda ] la un pret favorabil?

Răspuns Câştigător
| Girl72 a răspuns:

Dacă eşti dispusă să comanzi această trilogie de pe Internet, îţi recomand www.elefant.ro (cred că trebuie să-ţi faci cont prima dată). La acest site apelez eu de fiecare dată când vreau să-mi cumpăr cărţi online. Şi să fiu sinceră, mai des cumpăr online decât din magazine când vine vorba de cărţi.
Succes!