| T13 a întrebat:

Unde as putea sa-mi fac un blog unde sa ma pot exprima 100% liber? Adica unde mi-as puitea face un blog in care sa fiu liber sa postez propria opinie, in termeni agresivi, pentru unii si normali pentru altii; un blog in care pot scrie o poveste abstracta, cu multe metafore si un fel de cod, inspirata de fapte reale cu titlul,, Domnul T. sau o poveste dramatica despre sistemul educational romanesc``; adevaruri socante si\sau\deci teoria conspiratiei? Unde mi-as putea face un astfel de blog?

Răspuns Câştigător
| Dany_5729 a răspuns:

Www.blogspot.com
www.ucoz.com -> aceste 2 situri sunt cele mai cautate si cele mai bune:)
Funda?:o3?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cele mai mari si cunoscute pltaforme de blog sunt wordpress.com si blogspot.com, ambele sunt gratuite. Te poti uita la avantajele si dezavantajele fiecaruia si sa alegi pe care iti convine. Numai bine!

| gatablog a răspuns:

Exprima-te liber pe wordpress.com, idei, sfaturi si tutoriale gasesti pe www.GataBlog.info