| Kanpeki a întrebat:

Unde ati fost in excursii cu scoala? big grin

Răspuns Câştigător
| F. a răspuns:

Pai in generala am fost in multe excursii.ca aveam cel mai tare prof de ist care facea mereu excursiihappy
Am fost in clasa a6a la Sibiu excursie de o noaptelove struck, in clasa a7a la Bucuresti cu trenul [ne-am pierdut pe acolo laughing]
Si tot cu el am fost in taberehappy la sf clasei a7a in Maramures, la sf clasei a8a in Delta love struck si la sf clasei a9a [ vara asta] in Hunedoara happy
App acum proful preda la liceul la care invat si eu, nu mai preda la generala de aia am facut tabara si in a9a cu el love struck

Anul asta inca nu am fost nicaieri [a10a] ca abia a inceput da la iarna neaparat facem o excursie de o noapte cu clasasmug

Ps: au mai fost excursii si la clasele 1-4 si a5a dar nu mai tin minte exact undebig grin in orice caz am fost in multe \:d/

14 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Pana acum am urcat doar in Postavaru(Brasov), dar in anii trecuti am fost in Deltalove struck, la Cluj, in Piatra Craiuluilove struck

| darielle a răspuns:

Eu voi merge maine in excursie cu scoala la Mausoleul de la mateiasi la campulung.e departe, nu?

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Am mers in Moldova acum doua luni iar sambata trecuta` am fost la teatru`!
Am auzit ca se vor mai face in Delta.
La mine in scoala in fiecare luna se face cate o excursie!love struck
The Best School >big grin

| Simona a răspuns:

In Maramures. a fost bestial...

| Justina10ify a răspuns:

La Iasi si la munte la ceahlau happy

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Busteni.acum 4 ani laughing

| OnutsaXD a răspuns:

In clasele I-IV la Brasov si Sinaia.
In clasele V-VII: in a V-a in Sibiu iar in a VI-a si a VII-a la Praid( Jud. Harghita) si Sovata(Jud. Mures) ( in a VII la cererea noastra)
Iar in clasa a VIII-a deocamdata nu am mers in excursii.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Cand eram in Italia la scoala eram in toscana/firenze am fost pe isola del giglio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri, deocamdata... Dar o sa mergem la Sibiu! Tu unde te duci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi am fost la sinaia, la botoseni, in delta, brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinaia Focsani Adjud Portile de fier Campulung mare (Aqua Magic o saptamana :X) nu imi vin in minte oricum ff multe
)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj, Alba-Iulia, Turda şi restul prin Sibiu rolling eyes.

| SweetHeartAlly a răspuns:

Pai eu ma fost la fabrica de sticla la gardina botanica la alba iulia si la sibiu cel mai fain la muzeu de arme la targu jiu in orsova la delta la pestera ursilor la salina la tebia la munte da nu mai tin bine minte unde a fost foarte distractiv si peste doua saptamani mergem la sighisoara si inca undeva dar e surpriza nu ne-a zis sper sa te distrezi si tu pe parcursul scolii

| fiulvladsh a răspuns:

La padure