| anonim_4396 a întrebat:

Unde e insula macko?

Răspuns Câştigător
| stefybx a răspuns:

Insula Mako este de fapt numele insulei Tasmania(Macko - in traducere inseamna acelasi lucru) din Australia.

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula mako este in Australia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt sirena si nu pot sa va spun, intr-adevar sirene exista, intr-un loc potrivit la o ora potrivita si totul se intimpla!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula macko e de fapt sinsula tasmania nu stiai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista aceasta insula

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar insula nu arata asa cum o arata la h2q ea se afla in australia si este o isula pustie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula macko se afla undeva in Africa! DAR NU STIU SIGUR UNDE ANUME!Dar daca aflati mai exact in ce loc sa imi spuneti si mie ca as vrea sa stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula macko se afla undeva in Africa! DAR NU STIU SIGUR UNDE ANUME! Dar daca aflati mai exact in ce loc sa imi spuneti si mie ca as vrea sa stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula mako este insula tasmania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula macko este in HollyWood in studioul 16.am fost in america
si in hollywood si am vazut cum se fac costumele alea de sirene
sai daca cauti si pe net gasesti video

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi insula Tasmania, dar unde este vulcanul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca mako este denumirea insulei tasmani da este sigur ca insula tasmania exista si este in australia...altceva nimic clar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe oceanul pacific in australa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In australia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana acum nu stiam sigur ca insula mako exista, asta pana acum ceva timp cand am cautat pe net si am vazut ca insula mako se numeste asa dupa vulcanul mako.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi spune si mie cineva unde este insula macko?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula Mako exista este in australia de vest, iar numele adevarat este Tasmania.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este in australia pe malurile goald coast

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula mako e in america

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In australia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde e insula macko?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula mako este in australia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Australia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula mao se afla in australia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula mecko este in U. S. A.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mako este in serial doar laughing

| Gutu_Vicutza_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu! Insula Macko e insula tasmania! daca nu stiai sa stii!

Răspuns utilizator avertizat
| eduardorigami a răspuns:

Insula Mako (en: "Mako Island") este o insulă fictivă din serialul australian H2O - Adaugă apă. Este poziționată la aproximativ 50 km față de Gold Coast. Insula Mako a fost formată după ce o cometă a lovit pământul, resturi din cometă jungând și în Irlanda. În jurul insulei, există o mare populație de rechini Mako și broaște țestoase, dintre care unele din specii foarte rare. Insula Mako are o reputație sinistră, deoarece pe parcursul istoriei, în prejurul ei, multe nave s-au scufundat.
Coordonate: 48°51′24″N 2°21′3″E
stat: Australia

| madalina01 a răspuns:

Insula se numeste tasmania si macko inseamna "mister" si i s-a pus numele de insula mister. ea se situeaza in sud-estul australiei cel mai mic stat din australia si cea mai mica insula. tasmania are o legenda mistica si foarte frumoasa care este si prezentata de filmul h2o ei cred foarte mult in miturile despre sirene, tasmania se numeste pentru ca acolo se gasesc multi diavoli tasmanieni cei mai mari carnivori, multi savanti au incercat sa observe care e misterul de care locuitorii insulei spun ca mereu se intampla cate ceva ciudat mai ales la gura vulcanului. misterul inca nu a fost descoperit. cele mai multe crime si agitatii in tasmania se produc numai cand e luna plina si de aici sa tras concluzia ca oamenii sunt influentati de luna plina!