| eriksone20000 a întrebat:

Unde gasesc consola la counter stike ca imi tot zice ca am pingu prea mare si am gasit niste "coduri" dar nu gasesc consola... cel mai bun raspuns si are merge primeste fundita

Răspuns Câştigător
| laur_6869 a răspuns:

Intri in CS apesi pe `,~ scrii ( EXEMPLU) connect.csdm.idle.ro
Dai enter si te joci

5 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Lol straight face ca sa intri in consola dai pe butonu unde ai ` si ~ adica langa tasta 1 deasupra lu TAB este... sub ESC. ai o gramada de locatii...

| teodor10 a răspuns:

Consola este tasta de sub escape

| alex1cristian a răspuns:

Apesi "~"

| cevasacru a răspuns:

Apesi butomul ala de sub Esc(stanga sus pe tastatura) si o sa-ti apara o fereastra

| Robbe a răspuns:

Ma omule cum sa nu stii unde e consola laughing
Apasa ` cand ajungi in joc.
Si dac vrei ping mai mic scrie rate 35000 sau ia un cfg de anti lagwinking