| Deutza97 a întrebat:

Unde gasesc pasta FIMO (adica pasta care modeleaza ca plastelina >- nu stiu sigur cum se numeste. dar firma e FIMO)?" va rog ajutati-ma ca vreau sa-mi fac cercei. sau macar spuneti-mi tot ce stiti (ma refer daca stiti sigur ca se poate face din plastilina si sigur iese sau tot ce este necesar de stiut ) multumesc membrilor TPU care mi-au raspuns... si cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

La mine in oras am gasit intr-un magazin unde se vand tablouri si chestii din astea. Am inteles ca acest lut special se gaseste si la magazinele mari gen Auchan. Mi-am facut si eu multe perechi de cercei. Nu-ti face griji daca primele perechi nu ies prea bine. Numai bine big grin.

| Deutza97 explică:

Mersi pentru raspuns