| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc(pe net) Iasii in carnaval? Am nevoie de piesa sau macar de un rezumat dar nu il gasesc niciunde... Help me please!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce musai pe net? Ti-e lene sa te deplasezi pana la o biblioteca? Ai gasi cu siguranta cartea (stii...chestia aia facuta din multe foi de hartie, scrise pe amandoua fetele si prinse intre doua foi mai groase... din carton).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti reamintesc, ca nu aici se fac temele pe urma ne cearta pe noi administratorul, daca iti raspundem si ne suspenda contul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc... Stiu cum arata o carte nu-i nevoie de ironie. Nu este tema este mai mult un proiect extrascolar. La biblioteca am cautat si nu era, iar mie imi trebuie maine. Deci numai netul imi poatea fi de folos intr-un timp asa scurt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-o dau eu in varianta audio, free2code@gmail.com