| myhaella922 a întrebat:

Unde mergeti de revelion? cat mai multe idei:d funda!

Răspuns Câştigător
| Dubaster a răspuns:

Nu conteaza unde mergi, eu vorbesc din punctul meu de vedere. Tot ce conteaza este sa ai cu cine, sa existe aceea atmosfera frumoasa de sarbatoare, toata lumea sa se simta bine. Spre exemplu eu pot sa ma duc si-n Siberia (e printre preferatele mele) dar daca n-am cu cine se schimba datele problemei. Nu stiu daca ai inteles ce am vrut sa zic, sper ca da. Pupici

10 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Acasă cu Prieteni şi Familia. tongue

| Dubaster a răspuns:

Buna intrebare happy

| myhaella922 explică (pentru Dubaster):

smug deci?

| myhaella922 explică (pentru Dubaster):

Ai perfecta dreptate:d ai fundita:*

| Dubaster a răspuns (pentru myhaella922):

Nu conteaza unde mergi, eu vorbesc din punctul meu de vedere. Tot ce conteaza este sa ai cu cine, sa existe aceea atmosfera frumoasa de sarbatoare, toata lumea sa se simta bine. Spre exemplu eu pot sa ma duc si-n Siberia (e printre preferatele mele) dar daca n-am cu cine se schimba datele problemei. Nu stiu daca ai inteles ce am vrut sa zic, sper ca da. Pupici

| Alexalice10 a răspuns:

Eu merg in Tenerife. Abia astept sa scap de frig si sa mă bronzez

| myhaella922 explică (pentru Alexalice10):

Distractie placuta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la munte la hotelul Alee din prahova.

| alinmondialu008 a răspuns:

Anul' asta acasa, eu si prietenii facem revelionu' la mine

| zozole12 a răspuns:

Pai o sa stau acasa sad