| Magellanaa a întrebat:

Unde pot Citi jurnalele vampirilor 2 Lupta? Pe scribd am incercat dar nu-mi apare ...cu link va rog! Funda!

3 răspunsuri:
| DaniiWtf a răspuns:

Bunaaa :*. Si eu adooor cartile astea! Le iubesc enorm. Si amincercat sa oiau de ep net, insa degeaba. am cautat vreo 3 zile non stop. Dar am un sfat. In librarie sunt cu 45 de lei. Si intamplator, la chioscurile de ziare sunt doar 11 lei la revista BRAVO si la BRAVO GIRL. O saiti dau zilele in care trebuie sa le iei. Primul volum a fost marti la BRAVO.
Volumul 2-Bravo Girl (24.01.2012)
Volumul 3- Bravo (31.01)
Volumul 4-Bravo Girl( 07.02)
Bravo si bravo girl nu sunjt aceleasi, ai grija! Si. grabestete :*. Bafta.

| ioanaaa65 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/51310447/Jurnalele-Vampirilor-Vol-II-Lupta incearca-l te rog pentru ca merge perfect.

| pisi9898 a răspuns:

Si mie imi place! Cum a spus DaniiWtf > Primul volum a fost marti la BRAVO.
Volumul 2-Bravo Girl (24.01.2012)
Volumul 3- Bravo (31.01)
Volumul 4-Bravo Girl( 07.02)