| idonotcare a întrebat:

Unde pot gasi cateva manga romantice in roman? i(in afara de Mangazup)

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai gasesti cam putine pe net manga in romana - mangazup - le aduna.
Singura manga tradusa in romana care am citit-o este Princess Ai, nu stiu daca gasesti mangashop.ro
Mai exista mangazen.ro dar este mai mult un site concurs - acolo gasesti creatii in romana (one shot), dar am observat ca sunt transferate pe mangazup.

Deci cea mai buna idee este sa citesti in engleza... iar daca doresti recomandari viziteaza acest site

http://miauti.blogspot.com/

| Amorezatul a răspuns:

Momentan piata este aproape inexistenta pentru manga romanesti!