| SniP3r a întrebat:

Unde pot gasi drivere pentru sunet la un laptop Asus?

2 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Intri aici:
http://support.asus.com/download/options.aspx?SLanguage=en&type=1

si dai sa iti selectezi modelul, cel mai bine iti selectezi tu manual modelul, nu dai sa caute automat, adica dai click la "select model manually " pe start si gata, iti selectezi exact modelul si sistemul de operare si ar trebui sa gasesti ce iti trebuie.

| Valentyn22 a răspuns:

Pai daca le sti numele un search pe net si gata daca nu descarca drivergenius acesta iti descarca automat driverele si le instaleaza.