| Miruna66 a întrebat:

Unde pot gasi vopsea pentru materiale textile. [in giurgiu preferabil]. FUNDA:]

4 răspunsuri:
| albina a răspuns:

Gasesti la orice magazin de chimicale. Poti obtine vopsea de haine din cateva pliculete de suc si otet. Pt detalii scrie-mi. :d

| tigrahid a răspuns:

Ai vrea sa vopsesti un material sau sa-l pictezi. Daca vrei sa-l vopsesti incearca la orice magazin cu chimicale si cere vechiul GALUS, pentru ca nuanta sa fie intensa si sa se mentina adauga in apa cu care clatesti otet.
Daca vrei sa-l pictezi, nu stiu in Giurgiu, dar in Bucuresti in Hanul cu tei gasesti orice culoare doresti. Incearca si in Giurgiu la fodul plastic daca aveti asa ceva.

| stefanutzza a răspuns:

Nu sunt din giurgiu da daca vrei sa gaseste cauta intr-o galerie de arta

| 50centov a răspuns:

La magazin