| tututualu a întrebat:

Unde pot gasi webkinz in Valcea?

Răspuns Câştigător
| lariistyles69 a răspuns:

Pai acum cativa ani mi-am luat si eu, dar nu mai jochappy Am gasit o gramada la Kaufland, cauta bine cred ca mai sunt acolo la jucarii...si la Billa au fost dar nu cred ca au mai adus, daca nu incearca in Mall la Janette pe acolo...happy Funda:X

3 răspunsuri:
| Kid_4219 a răspuns:

La magazin.winking

| tututualu explică (pentru Kid_4219):

Cum adica la ce "magazin''?

| Kid_4219 a răspuns (pentru tututualu):

Pai...la magazinele specializate cu jucarii, sau magazie pentru copii. Dar de obicei si in magazinele mari cum este Carrefour, Kaufland...dar stiu sigur ca se gaseste in Carrefour. Si acesta este un magazin, de aceea, in comcluzie, acestea se gasesc la magazin!