| r0by2oo9 a întrebat:

Unde pot sa downloadez episoadele cu robotzi dar 3gp ca sa-mi mearga pe telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le descarci de pe Youtube si dupa acea le trasformi in 3gp pe site asta http://www.convertfiles.com/.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Le poti descarca de pe YouTube folosind programul YouTube Downloader (pe care il descarci gratis).

Iar apoi ai putea sa le incarci pe telefon ca clipuri video.

| pintoiualin a răspuns:

Http://adf.ly/1W5gV le gasesti gata convertite.Inlusiv ultimul episod

| andrei_1755 a răspuns:

Cedryck esti super mersi muuuult