| mgxxtreme13 a întrebat:

Unde pot vedea cererile de prietenie trimise userilor de Facebook care nu m-au acceptat inca ca prieteni?

3 răspunsuri:
| DanutSsZza a răspuns:

Pai nu cred ca se pot vedea cererile de prietenie care nu ti-au fost inca acceptate...Dar poti da pe o persoana ...pe care stii ca iai trimis cerere de prietenie si vezi daca te-a acceptat sau nu. Funda?

| gh0s7smil3 a răspuns:

Daca te mai ajuta raspunsul : Te duci pe pagina de profil, click " JURNAL ACTIVITATI " ( butonul este situtat in coltul DREAPTA JOS al pozei de coperta ). De acolo, ai un meniu in stanga. In a III-a casuta, ai Fotografii, Aprecieri, Comentarii si Mai multe. Apesi pe MAI MULTE si iti va aparea pe undeva pe acolo si PRIETENI. Apesi acolo si vezi cererile trimise de tine si cele acceptate. Vezi acolo care nu sunt acceptate si rezolva-le! ( Stiu ca e veche intrebarea, dar intamplator astazi, am cautat si eu iar majoritatea "geniilor" au spus ca nu se poate asa ceva ) Seara buna!

| Ieremie_Doro_1972 a răspuns:

Am sters o. cerere de prietenie din greseala unde pot.sa o vad