| razvan1008 a întrebat:

Unde pot vedea digisport online dar fara sopcast sau plugin nu stiu de care? pls repedeeee

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe site-ul Digisport dar numai cu plata. Pe celelate site-uri de tv online se poate vedea numai cu Sopcast. Nu stiu ce te deranjeaza, se descarca foarte usor, ocupa un spatiu mic si nu este vreo problema. Numai bine!

| yomanu a răspuns:

Incearca aici : http://sportpenet.com/index.htm
il poti vedea fara sopcast... dai la FLASH

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Sincer iti spun ca fara sopcast nu poti vedea meciurile de pe digisport (incercat).
Daca nu stii cum se instaleaza Sopcast da add eu_si_tu010... ca sa vorbim direct