| Andr33a123 a întrebat:

Unde pot vedea traduse toate epsoadele din Toradora? si despre ce e?

Răspuns Câştigător
| Kurai a răspuns:

IL poti vedea aici
http://www.deseneanimeonline.ro/category/teradora/
Mie unu mi s-a parut destul de interesant. este vorba despre un baiat care arata ca o persoana foarte rea si toata lumea se seperia de el dar de fapt era bun la suflet ajunge sa se indragosteasca de Taiga parca asa o chema care practic era ca el toti se speriau si de ea :)) marog e destul de complicat anime-ul dar e foarte tare uitate.
Funda daca te-am ajutat;)

3 răspunsuri:
| AnneRoseRock a răspuns:

Pe Trilulilu XD.
E vorba despre dragostea dintre bogata si sarac, adolescenta, nehotarari.
E super.

| matragunaotravita a răspuns:

Da un search pe google si gasesti rezumatul povestiiwinking

| Abbab a răspuns:

Vplay