| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Unde sa-mi tin ziua de nastere? Mentionez ca este in 17 iulie si nu prea am idei

Răspuns Câştigător
| SnowBal a răspuns:

Sugestii :
Club, Piscina, Restaurant, Acasa, La padure, La un prieten, La rude.
Bafta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| radudavid63 a răspuns:

Depinde... Daca ai vreo 14 ani la club sau la piscina nu stiu... Da cum probabil n-ai bani de asa ceva ca majoritatea oamenilor normali ti- ti acasa

| MontanDewDarkBerry explică:

Iepurashverdecusuvitenegre Esti atat de amuzant! Sa sti ca daca n-ai ce face nu ar trebui sa inti pe TPU si sa dai raspunsurii care nu ajuta pe nimeni. Mai bine iti gasesti ceva de facut sau un hobby