| Lara_5055 a întrebat:

Unde pot gasi fimo? Acea "plastilina" cu care faci cercei si altele.

3 răspunsuri:
| Charai a răspuns:

Fimo este argila polimerica. Poti incerca la librarii sau in magazinele de birotica.

| Ioana44 a răspuns:

Poti incerca si cu altceva daca nu gasesti ce cauti.Se numeste Zubber( il gasesti aici www.kids.store.ro ) contine o plastilina ce poate fi modelata dar dupa modelare se intareste ca si cauciucul. Poti modela diverse forme. bratari, cercei, animale, etc