| radutherap a întrebat:

Urasc cluburile! Acuma fete cand ma duc in club cu telefoanele si cu poze pentru facebook incep sal urasc! Cine mai uraste facebook si un motiv FUNDA smechera(: Urasc facebook

Răspuns Câştigător
| GusWaters a răspuns:

1.Ma pis pe funda ta "smechera".
2.Eu nu urasc cluburile si Facebook-ul,le consider complet inutile, si niste expresii ale superficialitatii, mai ales cea din urma.Sa se duca in cluburi cei ce prefera o muzica,o companie,o locatie,si o distractie superficiala si trecatoare,sa foloseasca Facebook-ul cei ce cred ca e cool sa palavragesti cu lumea pe internet,si nu in realitate, si nu in ultimul rand, sa si le bage in cur pe ambele.Atat timp cat nu imi cauzeaza rau,nu sunt hater, desi le consider impersonari ale decadentei societatii actuale, ce se regaseste doar in chestii redundante si trecatoare.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma limit cu ura pentru cluburi pentru ca e prea mult zgomot si mai ales acolo merg disperatii/usuraticele fumeaza si bea ceea ce miroase cam urat atata tigara.

| Rockart a răspuns:

Şi eu urăsc multe chestii, crede-mă (printre care şi cele enumerate de tine). Dacă am începe toţi să urlăm pe TPU despre ce nu ne convine unde am ajunge? Te sfătuiesc să-ţi faci un blog (dacă nu ai unul) şi să scrii tot ceea ce te dezgustă în lumea asta.

P.S: Nici eu nu sunt înebunită după Facebook. Dar mai nou dacă nu ai, nu exişti (cică). Şi cam tot ce fac, oriunde, oricum... până şi pentru şcoală am nevoie de Facebook, ceea ce e o tâmpenie.

| Vladimir10 a răspuns:

Si eu! acum toata lumea intra pe facebook... si tot fac poze ca sa le puna pe facebook, m-am saturat de ei... tot timpul, facebook, facebook, au inceput sa ma enerveze la culme facebook-ul, fara supihappy

| radutherap explică:

Stiu doar ca eu am fost ca eram la unchimiu si daca nu mergeam cu el la club stateam cu cainele lui si imi era frica ca el sta undeva unde is numai tigani si fura

| pitica_2415 a răspuns:

Un motiv? nu ti trebuie un motiv pentru a ura facebook ul'...e inutil

| euSUNTsukara a răspuns:

Daca il urasc si eu imi dai funda?