| YumiSukinanda a întrebat:

Urgent! in 5 minute ajunge fratele si ma alunga. uitati! maine am serbare si nu stiu ce coafura sa-mi fac! par mediu pana la umeri! sa nu fie greu" funda

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De unde te alungă?
Un clic pe http://www.lyla.ro/tunsori/ și vezi ce te interesează.
Pa, pa.

| Alexy271 a răspuns:

Ti-l tapetezi un pic in fata, ti-l prinzi in coada si apoi iei o suvita din coada si o dai peste elastic ca sa nu se vada, iar apoi prinzi capatul suviteti cu o agrafa, sub coada. Sau poti sa iti faci niste bucle dar aproape de varfuri.

| aeerda a răspuns:

Daca ai parul drept fa-ti bucle.Iar daca ai parul ondulat indreapta-til cu placa.Cu aceste frizuri vei atrage toate privirile, deoarece lumea nu e obisnuita sa te vada cu parul ondulat sau cu parul drept