| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Urgent!tongue La ce ora si pe ce canal e meciul Dinamo-Steaua?

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

Duminica 17 octombrie 2010, ora 20:30 DigiSport Tv transmite live derby-ul turului din Liga 1, Dinamo – Steaua fiind unul din cele 2 meciuri fara egal din Campionatul Romaniei alaturi de meciul din Ghencea, Steaua – Dinamo care se va disputa in returul Ligii 1.
funda?

7 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Cum dracu sa fie pe pro tv mai? E pe Digi Sport duminica la 20 30, doar 1 meci pe etapa se da la antena 1 si acela a fost iei rapid-astra 3-0.Pro tv nu a luat drepturile tv care se liciteaza la inceputul sezonului, iar de 2 sezoane e tot la Digi.

| ionutk9 a răspuns:

De ce nu cauti tu pe google si ne obosesti pe noi?

| alexutu001 a răspuns:

Buna, meciul e maine de la 20-30 si cred ca este pe protv sau digihappy

| Beny30 a răspuns:

17 Octombrie 2010 ORA 20:30 Canal Digi Sport http://www.liga1.ro/......-1635.html

| bestialu96 a răspuns:

Digi sport sau disney channel nu stiuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta meciu'l e pe... pro_tv

| stefan1 a răspuns:

La ora 9 da nu stiu pe ce canal