| sweetmih a întrebat:

URGENT TPU! Cine vine in tabara de anul acesta in straja? (3.08.2013). Va rog sa imi spuneti la ce ati castigat si varsta, si e-mailul daca vrea ca sa ne vedem acolo. Eu sunt Mihai, am castigat la engleza si am 13 ani

3 răspunsuri:
| Actaar a răspuns:

Eo ven... am kshtigat la rom.
Sal.

| Biiiiiaa a răspuns:

Buna, eu am fost in straja tot in tabara, vreo 3 ani la rand happy a fost super, te distrezi de minune si iti faci multi prieteni, pus ca vei avea mai multa incredere in tine. [stiu ca nu are legatura cu intrebarea ta, dar iti spun asta din propria experienta ] :*