| PinkDea a întrebat:

Urgent! Va rog dati-mi un site de unde sa descarc multi mess 10 si cum sa il instalez [Funda love struck]

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/multi-yahoo-249651.html
Multi Mess din Registry

Start->Run->regedit->HKEY_CURRENT_USER->Software ->Yahoo ->Pager ->Test ->acum dai click dreapta >New DWORD value -> acolo scrii : plural
Dai click dreapta pe el > modify > acolo scrii un numar (ex.10)
Acum vei putea deschide inca 10 Y! M
si o mica chestie care cred ca intereseaza
Cum scoatem reclama din Yahoo! Messenger 9 si 10.

1. Deschideti regedit.exe (editorul de registrii Windows) si navigati pana la:

HKEY_CURRENT_USER*Software*Yahoo*pager*Locale

2. Identificati in lista registrul `Enable Messenger Ad` si setati valoarea 0 sau stergeti acest registru.

3. Mergeti in folderul %system%:*Windows*System32*drivers*etc si deschideti fisierul `hosts` intr-un editor. WordPad sau Norepad.

4. Adaugati in fisierul `hosts` urmatoarea linie:

127.0.0.1 insider.msg.yahoo.com

apoi salvati si inchideti fisierul.

5. Inchideti Yahoo! Messenger (de tot) apoi reporniti. Dupa logare, o sa observati ca aveti un Y! M mai curat
http://www.youtube.com/watch?v=zKiNtxD909I&feature=related

| WR104 a răspuns:

Ti-l dau eu, da-mi un mesaj daca il vrei

| didiana10 a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/multi-yahoo-249651.html
Multi Mess din Registry

Start->Run->regedit->HKEY_CURRENT_USER->Software ->Yahoo ->Pager ->Test ->acum dai click dreapta >New DWORD value -> acolo scrii : plural
Dai click dreapta pe el > modify > acolo scrii un numar (ex.10)
Acum vei putea deschide inca 10 Y! M
si o mica chestie care cred ca intereseaza
Cum scoatem reclama din Yahoo! Messenger 9 si 10.

1. Deschideti regedit.exe (editorul de registrii Windows) si navigati pana la:

HKEY_CURRENT_USER*Software*Yahoo*pager*Locale

2. Identificati in lista registrul `Enable Messenger Ad` si setati valoarea 0 sau stergeti acest registru.

3. Mergeti in folderul %system%:*Windows*System32*drivers*etc si deschideti fisierul `hosts` intr-un editor. WordPad sau Norepad.

4. Adaugati in fisierul `hosts` urmatoarea linie:

127.0.0.1 insider.msg.yahoo.com

apoi salvati si inchideti fisierul.

5. Inchideti Yahoo! Messenger (de tot) apoi reporniti. Dupa logare, o sa observati ca aveti un Y! M mai curat
http://www.youtube.com/watch?v=zKiNtxD909I&feature=related

| Olteanu2012 a răspuns:

Eu am multi messenger 10.Scrie pe google download yahoo multi messenger 10