| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Vreau sa fac noapte alba! Ce pot face in acea noapte? Imi recomandati niste filme de groaza? Mersi!

7 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Te f.ti pur si simplu ce nu sti

| ArcAnna a răspuns:

O chestie draguta ar fi o petrecere in pijamale.chema'ti prietenele,comandati o pizza,sucuri, cipsuri si alegeti impreuna niste filme la care sa va uitati. fardati'va, jucati'va prinselea gasiti ceva

| NoUseForAName a răspuns:

Iti recomand o singura serie de filme.
Saw 1, 2, 3,4,5,6,7
Daca te uiti la toate ai sange big grin

| Yell0w a răspuns:

Ghost: ce nesimtit esti

| tuGatita a răspuns:

Uite filme de groaza pe care le-am vazut si eu online: El orfanato (Orfelinatul), ultima casa pe stanga, Misterul gemenilor, Shutter. sunt bune zic eu. vezi sa incui usa, sa inchizi geamurile ca s-ar putea sa te sperii repede.

| neekole a răspuns:

Eu recomand cu mare caldura filme de groaza cum ar fi filme cu exorcizari sau Saw. Ia o punga de popcorn si cea mai buna prietena si distractie placuta. (Intr-o noapte alba de obicei te uiti la filme) FUNDITA?

| eye a răspuns:

Poti face orice iti face placere* dar merg mai bine filmele thriller cu tente spre comedie big grinhappy si o prietena cu care sa petreci pana in zori si timpu ' trece mai repede