| Sabi07 a întrebat:

Urmeaza sa fac o calatorie lunga cu masina ce muzica recomandati pentru asta?

Răspuns Câştigător
| momo a răspuns:

Taio cruz - dynamite
babyshambles - delivery
- albion
- loyalty song
- i wish
franz ferdinand - no you girls
ok go - here it goes again
the crash - reason to sing
the little ones - morning tide
kings of leon - use somebody
- notion
the libertines - radio america
- death on the stairs (nu te speria de numele melodiei ca n-are legaturawinking )

Melody club - where do i belong
- the only ones
- oh candy call me
M. I. A - paper planes

eu asta ti-as recomanda pentru calatorie/excursie/etc... ar fi fost bine daca ai fi spus ce genuri de muzica iti plac dar sper ca le-am nimerit happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Muzică de relaxare.
Pa, pa.

| kr.mdy a răspuns:

Bandidos, Roxette, Dire Straits,.

| Sabi07 explică:

@Anonimanomane sa stii ca nu prea ai semnal la radio de acolohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metal!

| Izzaabellaa a răspuns:

Eu cand nu situ ce muzic asa ascult dau drumul frumos la kiss fm sau la radio zu si gata are si muzica buna parereea mea dar in afara de muzica cand esti intr-o calatorie lunga mai poti face si niste intregrame sudoku rebusuri si mai poti citi reviste preferatele mele bravo, bravogirl, click, etc pai mai poti sa iti faci poze de plictiseala mai poti desena, tema ceva de invatat, sa dormi si poti sa iti iei trusa de make-up sa incerci noi machiajuri Funda ca ti-am dat si niste muzica buna si alte lucruri grozave deci Funda?