| Floreenofficial a întrebat:

V-ati blocat vreodata in lift?
Cum ati reusit sa va deblocati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m-am bloca de 2 ori blushing. Din fericire, de fiecare dată m-am blocat cu cineva care mai trecuse prin aşa ceva şi ştia meserie.Eu una deja simţeam cum rămân fără aer big grin.

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Dalaughingam tipat dupa ajutorlaughing si mi-au spus niste oamnei sa apas un buton care sa ma duc mai sus sau mai jos si am apasat si a mers.

| Ecou a răspuns:

Cateodata de plictiseala il blochez eu! pai se deschid usile, astepti cateva secunde si apesi iarasi la ce etaj vrei sa te duci thinking la mine asa merge

| protopopicitorescovici a răspuns:

Da m-am blocat o singura data am tipat iar am dat pe o alrma ca sa se auda dar nu se prea aude alarma mea dar totusi m-a scos tati pentru ca am tipat dar eram cu bicicletatongue...imi dai si mie funda please te rog

| ALice_4674 a răspuns:

M-am blocat o data.am fost socata dar nu am tipat.noroc ca dupa 2 minute s-au deschis usile

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Am tipat cat ma tinea gura pana cand o baba a venit si mi-a zis:taci copile, trezesti tot blocul!