| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Cu cine ai vrea sa ramai blocat in lift si pentru cat timp?

18 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mi se rupe.Stau la casa.

| Ţepeşu a răspuns:

*small kid mode on*
Cu ZuZu, ca n-am baut lapticu azi dimineata.
(zuzu ca virgula cutie de lapte)

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cu Kazimir si cu 20 de litri de ballantines, durata? pana se termina tot ballantines-su

| MâţulMov a răspuns:

Cu singuratatea si pentru mult timp

| AlinaaAli a răspuns:

Cu un cutit,si cu Bieber,iooai ce i-as mai face!
aaaa si un kg de sare, sa aiba o moarte usturatoarehee hee
si bineinteles o oglinda, sa isi vada moartea cu ochiihee hee

| Foxie2 a răspuns:

Nu ii se pare nimanui ciudat ca nu aveti poze? sau nu vad eu bine.
Probabil cu toti de pe TPU putem sa ne imbatam si sa ne luam la bataie.

| AnneBre a răspuns:

Cu MyObsession pentru că ar fi singurul loc în care nu m-ar răpi şi m-ar lua ca să mă sechestreze la ea în dulap.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Cu un troll de pe TPU şi o rangă; pentru o perioadă nedeterminată de timp. Avem multe de recuperat...

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Cu AteulAnonim ca să îi scot ochii, ştie el de ce laughing

| Alexutzapoopuic a răspuns:

As vrea sa raman impreuna cu canapea si televizor pentru muuuuuuuuuuuuuuuuuult timp asa nu ma bate nimeni la cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singuuuura! Fara sa ma bata nimeni la cap, pentru cat timp simt eu nevoiawinking! Tusmug?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa raman singura in lift cu un frigider plin cu bere care sa nu se termine niciodata, si normal ca pentru totdeauna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna astaa!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denzel washinghton happy. 3 zile mwahahahaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti un sac plin de nervi pe care ii versi asupra altora, si in niciun caz un frigider de bere vesnic.
deci, nu.

| SunetDeChitara a răspuns:

Cu moartea o viata intreaga laughing

| sebyradu98 a răspuns:

Cu antonia si cu o banana