| darck1999 a întrebat:

Daca ai ramane blocat intr-un lift cu o fata foarte draguta, ce ai face?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Cred ca as incerca sa remediez problema laughing.Si cum zicea cinvea sa obtin un date cu ea nu ar strica :p. Oricum daca e nifomana probabil ca mi-ar da idei de ce nu laughing.Dar trebuie sa fi atent sa nu aiba vreau-un sprei la ea laughing sa sari pe pereti dupa aia :-p.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mentin calmul pana vine un operator sa remedieze problema. Nu se vorbeste ca sa se economiseasca aer in incapere chiar daca sant guri de aerisire e mai bine sa se mentina calmul.

| Ofiintă a răspuns:

Esti cumva blocat intr-un lift, in momentul de fata?

| darck1999 explică (pentru Ofiintă):

Nu laughing) e doar o intrebare

| Ofiintă a răspuns (pentru darck1999):

Am crezut ca este o urgenta!laughing

| darck1999 explică (pentru Ofiintă):

rolling on the floor)

| Azµre a răspuns:

Aș face o labă... doar e la modă.
Întrebare fără sens... oare ce ai putea face? nimic!
Ai aștepta să se deblocheze liftul.
WTF! Trebuie neapărat să faci ceva?

| h3r a răspuns:

M-aș lua de mână cu ea și am face ca disperatele.

| Exilee a răspuns:

Ma holbez la ea si dac-as cadea in derizoriu, as saruta-o cu forta la final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zambi ca retardatu' la ea neindraznind sa ii vorbesc.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Curaj! laughing am dat din greșeală de tine Aicisia laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să dau vina pe ea că are vocea cu frecvență mai mare. N-o să poată demonstra nimeni că și eu am țipat ca o fată. Mă panichez! sad

| NuMaContrazice a răspuns:

As viola-o laughing laughing

| sayWhaaat a răspuns:

Conversatie, ce sa fac? Prost sa fii sa nu obtii un date cu ea in situatia asta.

| ℓσяєภยş a răspuns:

In primul rand, pentru ca sunt fata, m-as imprieteni cu ea. happy

| loverboy111 a răspuns:

As saruta-o daca iar place as icepe sa o stimulez sexual iar apoi am sfarsiu cu un un om langa noi in lift in timpul actului sexual! Daca nu iar place cand o sarut i-as zie ca e homo doar sa o fac sa se enerveze sa treaca timpul daca m-ar lovi as tace dar daca m-ar lovi in testicule as zace si cand mias receni ar zace ea si asa a trecut timpul. In cazul in care ea ar incepe sa ma sarute ( big grin cred ca gafaia 1 ora. Cand amocazia dau maxim big grin cand e doar oral bag pana in plamani laughing

| justmebi a răspuns:

Acelasi lucru ca sayWhaaat laughing

| micutzafinetze a răspuns:

Pai ai putea sa nu faci nimic si sa astepti pe cineva sa remedieze problema ori ii dai niste l... or blowjob ea ti-e or eu tragi rolling on the floor nu stiu laughing e alegerea ta

| Wolfyye a răspuns:

Eu,sincer,cred ca nici nu as baga-o in seama laughing.