| micutza_8959 a întrebat:

Vă doresc un Crăciun fericit si ca Anu nou sa va aduca tot ce vă doriti! Sărbători fericite!

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Bună.

Crăciun fericit și ție alături de cei dragi, masă îmbelșugată, fericire, prosperitate și multă, multă sănătate.

La Mulți Ani!

Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Craciun fericit tie si tuturor! Sarbatori fericite!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Multumesc pentru gandurile bune si urari.La gestul tau nu pot sa raman dator si iti urez ca steaua sfanta de craciun sa-ti lumineze sufletu si viata sa fii sanatoasa alaturi de cei dragi. Craciun Fericit!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc, aceleasi urari si tie.Craciun Fericit!

luciana
| luciana a răspuns:

Sarbatori implinite, sanatate, belsug, speranta in suflet de mai bine, realizari. Fie ca Iubirea sa ne uneasca sufletele vestejite de atata necaz! Lumina din suflet sa nu ne paraseasca niciodata si pacea sa ne cuprinda intreaga fiinta. La multi si minunati ani! Lucien.

| fefe_9932 a răspuns:

Si tie la fel draga mea multumim.

| kAps UNikA a răspuns:

Si tie la fel mult noroc fericire si ca in noul an visele sa ti se indeplineasca.LA MULTI MULTI ANI!

| micutza_8959 explică:

Să iți dea Dumnezeu tot ce e mai bun, sanatate, fericire, tot ce iți dorești sa se îndeplinească. La mulți ani, cu multă dragoste! Să fii fericită!