| Rosimina a întrebat:

Va e frica de Moarte?:...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-e frică de suferința pe care ar putea s-o provoace moartea mea celor dragi, de moartea în sine nu.

53 răspunsuri:
| Tyya23 a răspuns:

Da

| ionica06 a răspuns:

Nu odata si o data tot se va intampla

| ToxiicSoul a răspuns:

Mie una nu! Desi imi doresc sa mor nu pot, am incercat dar nu am reusit, asta nu ins ca mi`e frica, poate am un scop in viata, insa eu nu prea cred oh go on

| DacaTotMiaiVazutNumeleRaspundeSiLaIntrebareaMea1 a răspuns:

Nu nu mi-e frica de nimic, adica mi-e frica de branule rolling on the floor

| TheQueenOfTheDeads a răspuns:

Nup...

| AbandonedSoil a răspuns:

La toti ne este frica de moarte.

| iulydulcica a răspuns:

Da ...Si ce intrebare e asta?

| Rosimina explică (pentru iulydulcica):

O intrebare oarecare. Probleme?

| Tataru_Dumitrita_1997 a răspuns:

Salut al, ei cum sa zic poate si mii frica dar ma impac cu gindul ca toti v-om muri, si toti mergem spre asta...