| eeeeeeeeee a întrebat:

Va e frica de moarte?

38 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, mi-e frica si mai frica mi-e de moartea celor dragi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DA!winking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu.

Janina
| Janina a răspuns:

Da imi e foarte frica de moarte, nu pentru mine cat pentru familia mea, eu as muri... sfasit insa ei ar ramane cu durerea

Bula
| Bula a răspuns:

Nu mi e frica, mai degraba mi-i frica de moartea celor dragi, inaintea mea.

mlm
| mlm a răspuns:

Nu, de ce? In viata trebuie sa infruntam orice cu fruntea sus, cind va veni acest moment va veni, nu putem sti.

| kh1ss a răspuns:

Mie da

| Parintele a răspuns:

Nu.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu mi-e frica de moarte, mi-e frica de viata.

| gabrielutzu a răspuns:

Draga, ti-e frica ca o sa devii rece, teapana si galbena?
N-ai de ce.:laughing

| anonim a răspuns:

Nu, dar tie?tongue

| sergiu25bc a răspuns:

Dar cui nu iar fi frica.

| sergiu25bc a răspuns:

Daca moartea am putea noi oamenii sa o vedem cred ca am fugi toti de easad

| Cryss a răspuns:

Nu zic ca mi-e frica, insa nu as vrea sa mor acum si sa imi parasesc prietenii si familia, nu sunt pregatita happy

| Delia 75 a răspuns:

Nu, fiindca oricum voi muri.

| beba a răspuns:

Nu imi e frica pentru ca stiu ca e inevitabila. Face parte din viata noastra, de aceea ar trebui sa incercam sa fim toti mai buni si sa zambim cat mai mult.niciodata nu vom stii cand o facem pentru ultima oara!

| eeeeeeeeee explică:

Pt sesgiu25bc:colegei mele de camera care vrea sa-l vada pe dumnezeu.la fel zice si matusa mea, si chiar crede asta, dar ea vorbeste ca sa nu taca.

| eeeeeeeeee explică:

Draga andra15, s-a raspuns si negativ la intrebarea asta, asa ca...

| eeeeeeeeee explică:

Mie imi este frica

Răspuns utilizator avertizat
| Little Kid a răspuns:

Scz da e prea stupida intrebarea...cui nu i-ar fi frica?
Acm sa nu te iei de mine!

| Little Kid a răspuns:

Exact ce ziceam sa nu te iei de mine...
eu asa sunt de parere...cate rasp negative s-au dat si cate "pozitive" laughinglaughing asa ca ce...

| Little Kid a răspuns:

Bravoo guralivul! daca ar veni cineva(nu stiu cine) si ti-ar zice ca mai ai 3 zile de trait ce ai face? ai sta linistit la TV? bineinteles k nu!

| andi a răspuns:

DA. !

| andi a răspuns:

Viata e mai frumoasa!

| me_6767 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa! cui nu ii e?

| guralivul a răspuns:

Imi place de cei care raspund cu seninatate ca "nu". ce usore sa faci pe-a filozoful pe tema asta.nu doresc la nimeni ducandu-se la doctor sa auda ca au o boala incurabila si mai au cateva zile de trait. cand nu stii e cu totul altceva. dar cand stii datele problemei se schimba.moartea face parte din viata. asta o stiu si eu. e usor de spus.este imposibil sa nu-ti fie frica de moarte daca nu ai trecut macar odata pe langa ea si i-ai simtit mirosul.

| Ella_6365 a răspuns:

Frica de moarte te face uman. mie imi este frica, deoarece nu stiu ce se va inampla dupa aceea, pot sa dispar definitiv, sau poti afla ca tot ce ai crezut pe parcursul vietii ca exista un Dumnezeu nu ar fi adevarat... de aceea imi este frica

| Dozer a răspuns:

Nu mi-e frica de moarte, cum mi-e frica de viata.