| BUBULINA a întrebat:

Va mai aduceti aminte de aceste vremuri?
http://www.youtube.com/watch?v=4wmw3hGg-wk&feature=playe r_embedded#

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Imi amintesc destule. Inca mai am colectiile "Cutezatorii" si "Cinema". Pe undeva, pe la mama, mai am si uniforma de pionier :-> Cred ca daca ma straduiesc putin, imi amintesc si juramantul depus... eu eram portdrapel, maaama ce mandra mai eramhee hee

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Au fost vremurile copilariei noastre cu bune, cu rele,(pe care mare parte le-am uitat) dar am fost fericiti.Acum ne amintim cu nostalgie de ele, mai ales de cele bune.

| MidnightLady a răspuns:

Da, cum sa nu-mi aduc aminte de ele, de copilarie?
Ce mandra eram cand am devenit "soim al patriei" si ce trista ca nu am mai apucat sa devin si "pionier". laughing
Au fost si momente frumoase si mai putin frumoase. Oricum raman mereu in sertarul cu amintiri.