| Div_2769 a întrebat:

Va plac filmele si telenovelele indiene?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Sunt bune unele... spre exemplu::''a ta pentru totdeauna''. e o telenovela extrem de pura sh frumoasa.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa
foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult telenovelele sunt cele mai frumoase filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Very much! I love divyanka!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Divya esti cea mai tare apropo.Cum o sa se termine filmul. Spune in cateva cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi plac foarte mult, mai ales A ta pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult pentru ca te ti-n in suspans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa foarte mullt, mai ales Ata pentru totdeauna e cel mai frumos film pe care l-am vazut vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa sunt preferatele mele si nu nu sunt o mare pierdere de vreme uitate la unul din serialele a ta pentru totdeauna e cel mai tare:*:*:*:*::X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult mai ales telenovelele ''a ta pentru totdeauna'' e superb ii iubesc pe vidya si sagar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult sunt intr-adevar cele mai frumoase filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult, sunt interesante si uneori afli traditii de ale lor unele sunt cu totul diferite ca la noi.Ma uit aproape la toate si imi plac mai ales filmele,, Ata pentru tot deauna"si,, in cautarea fericirii." As vrea sa dureze mult mai mult de 300 si ceva de episoade sau cate or mai fi.As mai vrea ca dupa ce se termina aceste 2 seriale sa mai inceapa altele cu mai multe episoade. Ii ador pe actorii celor 2 seriale si inca altii din afara celor 2.Au melodii superbe imi place muzica lor a filmelor indiene si ca in filmele contin si dans dar si muzica. Le ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult le ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami place mult acest film nu conteaza ca am 10 ani il iubesc pup amad si divia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult mai ales a ta pentru totdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fffffffffffffffffff bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult a ta pentru totdeauna este filmul meu preferat. O iubesc pe divya si pe sagar sunt o pereche de invidiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... normal. Mai ales a ta pentru totdeauna si in cautarea fericirii love struck love struck love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult...mai ales actori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte minunati sagar i div ador filme indian mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Imi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai ales a ta pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai ales a ta pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai ales a ta pentru totdeauna .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si va rog sa nu sa nu bagti pe alti in locu la ata pentu todeaunatonguetonguetonguetongue