| anonim_4396 a întrebat:

Va plac filmele turcesti si indiene?

Răspuns Câştigător
| BlueBird05 a răspuns:

Cele turcesti sunt ok dar eu am o problema cu indienii. Au chestia aia rosie in frunte si tot felul, nu stiu. Pur si simplu nu imi plac...

| ana5 a răspuns (pentru BlueBird05):

Ok mersi de raspuns

4 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Acum de cand am inceput liceul nu prea mai am timp de vizionat seriale dar inainte imi placeau multe serialele turcesti si acum ma uit la La un pas de fericire iar dintre cele indiene doar Intalnirea Inimilor imi place, alea de pe National TV mi se par plictisitoare

| ana5 a răspuns (pentru analoveskorea):

Pai si eu ma uit si la un pas de fericire si la intalnirea inmilorhappy

| eu4you a răspuns:

Nup,nu imi plac nici SERIALELE turcesti nici cele indiene.Mi se par foarte...ciudate,dar nu stiu daca acesta e cuvantul potrivit.