| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Va plac Robotzii?

Desenele alea tampite sau ce or fiilaughing

Eu le Detest!

Răspuns Câştigător
| 勒兹万 a răspuns:

Sincer nici mie nu imi plac, nu gasesc nimic amuzant la ele, oricum sunt de apreciat cei care le creeaza deoarece depun ceva munca pentru a le scoate...si fiind si gratis nu avem ce comenta

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nici nu imi plac, nici nu imi displac!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Mai,nici chiar rele nu sunt deoarece ma amuza tare mult, dar vorbesc cam urat.nu ma omor de loc cu ele si nici nu se va intampla asta!laughingesti fata? daca da, desenele acestea nu prea sunt pentru fete.laughingsi eu st fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxa10 a răspuns:

Sunt foarte tariii!

| Alexurukay a răspuns:

Da sunt foarte tari

| valy1233 a răspuns:

La inceput mi-au placut, primele 6-7 episoade acum nu mai imi placstraight face

| nucă a răspuns:

Nu imi plac. happy

| adelutSsa a răspuns:

Le urascccccc.