| ptom a întrebat:

Va plac trucuri magice cu carti adica faceti trucuri magice?
Ce carti va plac de exemplu bee,bicycle, fournier...

5 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Cele mai bune carti sunt bicycle,cele standard, bicycle alchemy bicycle, bicycle guardians, tally ho(circle back). iar ca trucuri ieftine, efecte bune -Svengali deck, Haunted deck

| Azµre a răspuns:

Bicycle - Cele mai bune cărți!

| Whatafy a răspuns:

Cele facute de mine le poti gasi pe http://trucuri-magice.ro/

| DavidStelistu a răspuns:

Bicycle Si Erau niste carti frumoase care pe spate puteai citi niste semne sa iti dai seama ce carte e Se numeau parca : Apocalipse 2012 Ceva de genu

| ptom explică (pentru DavidStelistu):

Sau bicycle david blaine mind reading