| ToTuleOK a întrebat:

As vrea sa intreb fetele ceva!
1.Voi va alegeti iubiti dupa fata sau dupa corp (adica sa fie bine lucrat)?
2.Va place ca un baiat sa aiba simtul umorului?
3.Va plac baietii inalti sau(1.80-1.90) sau mai scunzi de (1.80)
Doar din curiozitate

Răspuns Câştigător
| MaDeclarFan a răspuns:

1.mai intai ma uit la fata si daca imi place, e ok (bun, nu ma rafer ca vreau un schelet schioplaughing )

2.bineinteles happy

3.eu am 1.70 blushing deci...1.80 e perfect

18 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

1. Imi aleg iubitul in functie de caracter. Aspectul fizic are si el importanta sa, dar nu e foarte mare.
2.Da.
3. Peste 1, 80.

| LaNaibaa a răspuns:

Nu ma uit la muschii unui baiat. Mai mult la creier.winking Simtul Umorului?, mai si intrebi? Sigurr love struck. Mie imi plac mai mult baietii scunzi, mai scunzi de 1. 8O.winking

| gabby269 a răspuns:

Trebuie sa aiba si fata si corp, sa aiba peste 1.90 si sa fie cat mai marelaughing, nu neaparat musculos, dar sa aiba o forma, intre 90 si 100 de kg e perfect.Da, cred ca oricui ii place o persoana cu simtul umorului.

| VineSoarele a răspuns (pentru gabby269):

Si mai trebuie sa aiba BMW X5, salariu cu cel putin 4 zerouri (in valuta), un conac in paradisul verde si sa mai fie si sensibil

P.S: Fata intreba cum iti alegi tu iubitul, nu ce SF-uri visezi rolling on the floor

| gabby269 a răspuns (pentru VineSoarele):

Iubitul meu este asa,si sincer nu prea conteaza sa aiba masina,atata timp cat stiu ca am eu happy,nu trebuie sa fi rautacios, am zis doar cum imi place mie, intr-adevar sunt mai rari, dar sunt, trebuie doar sa cauti.

| VineSoarele a răspuns (pentru gabby269):

Sa FII rautacios

gramatica trebuie sa stie? laughing

| gabby269 a răspuns (pentru VineSoarele):

Vai,imi pare rau ca ti-am zgariat vazul cu lipsa unui "i".Da, trebuie sa stie si gramatica. Vrei sa pari destept corectandu-ma sau ai vreo problema?

| ToTuleOK explică (pentru gabby269):

Gabby nu ai de ce sa bag in seama ce spune VineSoarele arata ca nu te iei in gura cu oricine, arata ca esti mai desteapta (^_^)

| gabby269 a răspuns (pentru ToTuleOK):

Nu m`am "luat in gura" cu el, doar pentru ca i-am raspuns mai acid la intrebarea lui, evident ironica, nu ma face mai putin desteapta.Nu m`am simtit nici umilita, nici nu m`am atacat pentru ca a observat lipsa unui "i", asta e, graba ne face sa uitam de detalii.Eu cred ca nu e chiar atat de grav ceea ce am comis eu, pe langa cei ce tarasc limba romana prin noroi atat de crunt.Bafta :*

| hellaw a răspuns:

Deci. sa aiba simtul umorului neaparat:*, mie mi-ar fi bun unu de 1 70 in sus( am 1 64), si eu mi aleg mai ales dupa ambele...adika si corp si fatalaughing:*

| aanny a răspuns:

1.ambele
2.da
3.nici inalti nici scunzi

| Painy a răspuns:

1. Sincer, nu imi plac deloc barbatii cu muschi ( nu stiu, pur si simplu nu-mi plac! laughing ) Deci, aleg sa aiba creier mai mult happy
2. Desigur ^.^
3. Mai scund de 1, 80 laughing

| VineSoarele a răspuns:

Eu imi aleg prietenul dupa dimensiuni
God bless his big maciuca :X:X:X

| andreeaandreea922 a răspuns:

Eu as ale un baiat cu simtul umorului si unul mai scund de 1 80! :*
Nu este neaparat ca acel baiat sa fie bine lucrat cu muschi sau altceva daca este asa si nu te intelege si se uita dupa altele crezandu-se" cel mai frumos" este cam rau! Mai bine unul care este cu simtul umorului si sa te inteleaga si sa te iubeasca!

| B3b3Bo55 a răspuns (pentru andreeaandreea922):

Am 1.82 nu sunt bine facut dar ma cred frumos si... mai am si simtul umorului...ce zici facem o incercare smughee hee :*

| ToTuleOK explică (pentru B3b3Bo55):

Din cate stiu eu chesti din astea de cucerit fete nu merg decat cu alea mai usuratice nu crezi ca ar trebui mai multa finete cu o fata?

| B3b3Bo55 a răspuns (pentru ToTuleOK):

Hmm thinking pai si ce te face sa crezi ca incercam sa o cuceresc laughing

| ToTuleOK explică (pentru B3b3Bo55):

Nimic dar na ai folosit o expresie de gen ceaw pitzi ce mai faci I don't want to see