| Allýna_1160 a întrebat:

Va place Cristiano Ronaldo? Daca da spuneti-mi de ce.winking

9 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.surioara este fine jucatorul este aproapa cel mai bun din europa joaca extraordinar si se poarta cool baiatui fine eram cat pe aci sa il vadwinking. Dar in fine jucatorul este suuupppeerrr zau are un corp sculptat mi-as dori si eu corpul lui!

| Yang a răspuns:

Imi sta simpatic pentru ca: este bun(nu ma refer la sufletlaughing), un jucator de succes, este celebru, toate companiile tip adidas, nike, gillette, dolce&gabbana, armani il cauta sa le promoveze produsele deci pe langa bani din fotbal face si din publicitate, a facut cateva donatii copiilor saraci din africa si nu numai, nu se stie niciodata daca e single sau nu, nu este gay desi la cum arata ma asteptam, mai putin imi place faza cu inchiriatul unei femei sa ii faca un copil nu stiu daca era adevarata sau nu dar era prea aiurea in plus il face sa para mai superficial, apare mereu pe undeva nu te poti intoarce ca este in toate ziarele, reviste, tv este omniprezent nu poti face "caca"fara ronaldo...

| sunset a răspuns:

Acum imi place doar cum arata; joaca si bine dar nu cum facea pe vremuri, poate l-a ajuns vedetismul. Dar nu sunt eu in masura sa il judec.
Numai bine!

| melyyy a răspuns:

Nu, pentru ca nu-mi plac fotbalistii, in concluzie urasc fotbalulwinking

| Lucia_5229 a răspuns:

Sincer ...nu prea
pentru ca is jucatori mult mai draguti, mai bine facuti, mai bogati ( daca asta va place) si care joaca mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Allýna_1160 explică:

Imi pare rau sa aud aceste raspunsuri, dezamagitoare pentru mine. Eu sunt o fana CR7... Si pe Twitter, Tumblr, Facebook este o intreaga comunitate de fani din toate colturile lumii. Ziceti voi ca este fitos si orgolios, dar sa recunoastem are si cu ce.winking

| CNlaet a răspuns:

Nu in primul rand e fotbalist

| RaspundEu a răspuns:

Da,pentru ca da goluri frumoase, dribleaza mult, este bun la suflet si imi place cum bate o lovitura libera