| BluePuff_3062 a întrebat:

Va place handbalul? Daca da, care e handbalista voastra preferata si din ce echipa e?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu numai ca imi place dar l-am si practicat in scoala (am fost intr-o clasa speciala cu profil de handbal... ce amitiri minunate) Hutupan

| andreea_8479 a răspuns:

Pfff... c amintiri
am facut 3 ani d handbalsad
cand am ajuns in clasa a 9 asadam renuntat
regret ff mult
era visul meu...si nu am avut vointa uite acum.regret nespus d multsadpff

| BluePuff_3062 explică:

Mie imi place de Sabine Klimek, de la Romania Tineret.

| madonica a răspuns:

Sincer eu am jucat in generala dar nu ma uit la competitii sportive nu ma mai tenteaza asa ca nu iti pot spune nici un nume preferat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca il practic si skum si imi place...winkinge super tarelaughingwinking

| leeya a răspuns:

Mie imi place Ada Nechita de la HCM Baia Mare.