| mm_2126 a întrebat:

Va place parfumul pur blanca, de la avon?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Miroase bine cel floral.
Pa, pa.

| Baiaaanca a răspuns:

Il adorlove struck
si altele. dar Pur Blanca are un miros day dreaming love struck!

| emy a răspuns:

Categoric, da.Intotdeauna mi-a placut.Are un miros foarte placut.

| Libelle a răspuns:

Are mama.imi place dar m-am cam plictisit de el(euuu.)

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Buna!
Pur blanca:X:X:X numai cand aud cuvantul asta imi vine sa zbor
Il iubesclove struck

| andy_3925 a răspuns:

Nu, dupa jumatate de ora trebuie sa te dai iar ca nu mai miroaseoh go on
Apa chioara...

| BiuLR a răspuns:

Da imi place mult.Am si eu...

| mm_2126 explică:

Eu as vrea sa-mi cumpar pur blnca blush...

| April23 a răspuns:

Pur Blanca simplu miroase binisor, dar imi plaxe mai mult Pur Blanca Blossom si Blush.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Da. Miroase super misto.

| didee a răspuns:

Da, parfumul este chiar foarte fain, miroase foarte bine. dar si pur blanca blush are un miros care te. imbie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic! e preferatul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am si eu dar dupa o jumate de ora iar trebuie sa ma dau cel mai bun parfum care mi se potriveste este percive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si se mai numeste fi atenta:pur bianca laughingmie imi place moot! si am si eu unultongue

| Ally a răspuns:

Mie imi place, am avut mai demult cu capacul roz nu stiu cu ce era nu mai tin minte da chiar mirosea super...

| fetitsa de chiocolata... a răspuns:

Da are un miros super ar trebui sa il incerci...

| arabela_9342 a răspuns:

Nu

| maria_5654 a răspuns:

Da
si a aprut unul nou mai super