| TJohannaB a întrebat:

Va place primul meu desen? http://www.desenatori.ro/desen-1608532.htm Am doar 9 ani si nu pot sa desenez mai bine.

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Da happy
Incearaca sa fi mai multumita de tine insusiwinking
Succes in continuare big grin

Fundita happy
Te rog din tot sufletul big grin

24 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Bravooo happy---ai pricepere si talent pentru varsta ta!

| EvangelineDS a răspuns:

Minti! @deniiiiiiiii are dreptate intrati pe site si uitati-va acoolo scrie 13 ani nu noua! e cam greu sa minti cu pagina de profil ...incearca data viitoare

| AikkoxD a răspuns:

Vezi ca iti creste nasul.

| mihaela0205 a răspuns:

Wow!:-o Eu am 12 ani si nu pot sa fac ce-ai facut tu! Bravo esti foarte talentata!:*

| KimK a răspuns:

Draga Biby, ai zis cumva ca nu deznezi frumos? Este chiar dragut pe varsta ta. Chiar imi place. Pupici si numai bine.

| TI a răspuns:

Este incredibil!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Sigur l-ai desenat tu?laughinge prea frumos ca sa fie facut de cineva.mama mia! bv.te felicit.ai talent.la 9 ani...inca cat...kiss

| AmandytaErhan a răspuns:

Am ramas fara cuvinte? tu l-ai desenat! e un talent nu altceva...probabil deja umbli la vreun cerc sati dezvolti talentul asta...

| NinaY a răspuns:

Daca vrei sa zici ca tu ai facut acel desen, sincer eu nu te cred.
La 9 ani nici michelangelo nu desena asaoh go on nu cred ca e acel cant al tau, ci doar ca ai pus acel link sopunand ca e al tau ca sa te mandresti cu ceva ce de fapt nu e al tau
oh go on
Oricum.
Bafta la mintit daca o tii tot asaoh go on
Haidii pa'paa :*

| St3fa a răspuns:

Doamne ce inselatori sunteti unnii ar trebui sa va fie rusine pentru ca mintiti atat de mult!

| ii a răspuns:

Superb.big grin

| Akira a răspuns:

Nu mai minti!

| Honamy a răspuns:

Nu prea cred ca e primul tau desen...deoarece fata care la facut are 13 ani si nu e primul desen facut de ea si desenul a aparut pe site de ceva timp...stiu deoarece si eu am cont pe desenatori si intru zilnic happy

| DeniiiD a răspuns:

Cam greu sa minti cand persoana are si pagina de profil :D http://www.desenatori.ro/desenator/222125/

| DarinaLove a răspuns:

Tu ai desenat asta?
WTF e superbbb!
o adv desanatoare

| DarinaLove a răspuns:

Desenatoare*** happy
scuze

| BaseplateV1 a răspuns:

Foarte frumos! Bravo

| Mirunaaaa a răspuns:

Ai facut un desen minunat! Asa cum zice colega, trebuie sa fi mai multumita de tine! Cred ca te vei face o maree pictoritahappy!

| ionut7782 a răspuns:

Wowww este superb bravo. tine-o tot asa esti foarte talentata.succes

| OnUtZzZaAa a răspuns:

E un desen foarte reusit nici eu cam 12 ani nu pot desena asa pe calculator sincer nici in realitate esti o desenatoare foarte talentata si pentru cei ce zic ca muntim nu cred ca desenati voi mai bine decat ea si ea are si 9 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e al tau desenul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Daca este facut de tine arata chiar super, este dar draguta, ai talent! Bravo, ar trebui sa vorbesti cu cineva, poti lua lectii de arta!

Bafta, sper sa reusesti! happy

Pa, pa.

| Haeerdy a răspuns:

In profil scrie ca ai 13laughing!` Nu mai ai cu ce sa te mai lauzi?batting eyelashes app sccz dar nu m`am putut abtine. e fain :X chiar daca ai 13 aniwinking

| gabytzaSmileyPartyGirl a răspuns:

Ce tare ai facut! Cool!