| foxy_2468 a întrebat:

Va place sa dansati?

Răspuns Câştigător
| invatzacika a răspuns:

Oooh.daaa.....nebunia mea e dansul...nu ma pot abtine.chiar si in public ma apucalaughing

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Da. Dansul elibereaza de stres fiindca are si armonie, si ritm, si miscare. El atinge diferite zone ale creierului nostru.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa

| ViVi a răspuns:

Mie nu / mie imi place sa cant si sa fac sporttongue

auran
| auran a răspuns:

Da ma relaxeaza si ma inveseleste...

| Puiutz a răspuns:

Dabig grinlove struck. mult de tot. cand fac curatzenie... la o zi de nasterere. acasa. oriundelaughing. e placut si te simti binelove struck. Chiar m`am gandit ca de anul acesta. sa si iau lectii. happy... ma inscriu.si mai invat dansuri noi.
Pupici:*

| viki a răspuns:

Daaa!love strucklove strucklove struckfoarte mult!

| Haydee a răspuns:

Nu...numai atunci cand sunt singuralaughing

| dulcika a răspuns:

Daaa...mult,este unul dintre hobby-urile melehappy

| kiwii a răspuns:

Da.In general imi place sa dansez singura prin casa.

| alle529 a răspuns:

Daaalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck cum sa nu?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la dus, unde si cant sau cand matur sau aspir sau sterg praful, imi place sa dau din funduletz laughing am mai mult spor

| MyloveisJamaica a răspuns:

Imi place foarte mult sa dansez! sunt la o scoala de dans si fac de 1 an dansuri. Da nu dansuri salsa, tango, samba. DANSURI HIP HOP. E HOBBY-UL MEU.

| foxy_2468 explică:

Mie imi place foarte mult sa dansez...si dansez de ceva timp.Ba mai mult chiar si predau dansuri :) Visez chiar ca in viitorul apropriat sa formez o trupa cu fetele si baietii ce vin la cursurile mele. Voi ce ziceti? ati fi tentati? Pentru detalii www.justus.ro sau www.alexgym.ro

Întrebări similare