| MihaCool99 a întrebat:

Va place sa cantati si sa dansati?
funditawinking

Răspuns Câştigător
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Eu practic balet de la varsta de 5 ani si acum am 14.
Par mare, dar nu exista limite cand vine vorba de dans.
Mie imi place sa dansez, pentru ca atunci cand ma misc tot din jurul meu dispare si raman numai eu in mijlocul scenei.
Este o senzatie minunata.
Eu incerc sa continuui si ma fixez pe acest principiu atunci cand vreau sa ma dau batuta:"My life is dance, dance for life"

13 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Imi place doar sa dansez.
Am avut voce cand eram mai mica da nu mai am ca mi so deformat.
Da mai mimez dupa altele care imi plac.
Papa puup

| Gufiii a răspuns:

Ador sa dansez si sa cant sunt hoby-urile mele preferate :X funda?

| Curiosu a răspuns:

Da! Eu intru pe karaoke online cand ma chinuie talentu' big grin

| Bylok a răspuns:

Da:d eu stau la tara si in fata casei am o terasa mare de tot, iar cand eram mica(cred ca aveam intre 5 si 7 ani),in fiecare seara aveam spectacole,fani in extaz(vecinii),cantam la o sticluta de parfum,intrepretam melodii de la Andre,Bambi,Spicy, Asia, etc.era o adevarata nebunie la apus de seara,imi puneam tocurile mamei, imi faceam din esarfe rochii sau fuste, imi aranjam parul...

Acum nu prea mai am voce si nu mai are niciun farmec.
Dar tie iti place?

| valThina a răspuns:

Si una si alta chiar daca nu am o voce stralucita :d

| Daniella a răspuns:

Da.
Chiar daca nu am voce buna, totusi cant, ma relaxeaza.
Si uneori imi mai vine cheful pentru dans.

| unCalutz a răspuns:

Daa...dar mai mult sa dansezhappy Fundita plss

| VORTEX a răspuns:

Mie imi place doar sa cant happy

| Revy a răspuns:

Of corse xD

| Zøєy a răspuns:

Da...Foarte Mult!
Practic DnB si cant la chitara, putin la tobe si la pian.
+ Ca am facut canto 2 anihappy

| ღdiaღ a răspuns:

Ador sa cant, cat despre dansat nu dansez prea bine dar ma straduiesc sa invat niste miscari.

| Shelovesya a răspuns:

Da imi place foarte mult sa dansez si sa cantbig grin:X:X:X>big grin

| BuLiNuTzACrazy a răspuns:

Da! imi place